eRko tábor

Tábor pre mladších

Milí rodičia!

Pripravujeme pre Vaše deti veľký eRko tábor.

Tábor je určený deťom vo veku 5-8 rokov.

Bude prebiehať POBYTOVOU formou v dňoch 5.-7. 7. 2024. Odchod tábora je z vlakovej stanici SNV. Stretneme sa o 7:40 a pôjdeme vlakom EX o 8:04 do Ružomberka, pôjdeme autobusovým spojom (prosíme o kartičky na autobus na preukázanie zľavy). Lístky si prosím zabezpečte sami.

Koniec tábora je 7. 7. 2024 cesta naspäť sa ešte rieši.

Cena tábora

40€ pre člena eRka

45€ pre ne člena eRko.

Strava bude zabezpečená (raňajky, desiata, obed, olovrant, večera).

Nakoľko kapacita tábora je obmedzená, uprednostnené budú deti eRka z farnosti Spišská Nová Ves a deti, ktoré sa tábora zúčastnili v minulom roku. Pokiaľ sa kapacita nenaplní, radi vezmeme všetky prihlásené deti.

Prihlasovanie je možné do 2.6.2024. Po ukončení prihlasovania Vám v mailovej správe pošleme záväzné potvrdenie, či bolo možné vziať na tábor Vaše dieťa.

Rodičovské ohľadom tábora bude približne 4 týždne pred začiatkom.

Prihlášku, prosíme, vyplniť pre každé dieťa zvlášť. Táto prihláška je záväzná. Prosíme Vás, aby ste nás kontaktovali v prípade otázok alebo neskorších zmien.

Hlavná vedúca: Rút Kovalčíková

Kontakt: 0907 414 112

Mail: [email protected]

Tábor pre starších

Milí rodičia!

Pripravujeme pre Vaše deti veľký eRko tábor.

Tábor je určený deťom vo veku 9-13 rokov.

Bude prebiehať POBYTOVOU formou v dňoch 7.-12. 7. 2024. Cesta tam sa ešte rieši. Cestu naspäť pôjdeme autobusom a potom vlakom z Ružomberka do Spišskej Novej Vsi o čase budete informovaní na rodičovskom. Lístky si prosím zabezpečte sami.

Koniec tábora je 12.7. 2024

Cena tábora

85€ pre člena eRka

90€ pre ne člena eRko.

Strava bude zabezpečená (raňajky, desiata, obed, olovrant, večera).

Prihlasovanie je možné do 2. 6. 2024. Po ukončení prihlasovania Vám v mailovej správe pošleme záväzné potvrdenie, či bolo možné vziať na tábor Vaše dieťa.

Rodičovské ohľadom tábora bude približne 4 týždne pred začiatkom.

Hlavná vedúca: Rút Kovalčíková

Kontakt: 0907 414 112